چراغ استخری

ارائه انواع چراغ استخری (روکار، توکار)

دیسانور تولید کننده انواع چراغ استخری توکار می باشد که سبب می شود در تاریکی شب نیز بتوان از استخرها استفاده کرد و هم زیبایی منحصر به فردی به فضا می بخشد. به صورت کلی انواع چراغ استخری در دو مدل روکار و چراغ استخری توکار تولید می شوند و از آنها به عنوان تزئینات مکمل زیبایی در محوطه ها، فضای استخرها، دریاچه های مصنوعی، حوض ها و آبنماها استفاده می شود. دیسانور در هردو مدل نمونه های مناسبی به بازار ارائه کرده است.

وات COB رفلکتوری

وات لنزدار

وات لنزدار

چراغ LED استخری توکار

با نورپردازی صحیح، جذابیت فضا نیز دو چندان می شود. یکی از فضاهایی که با نورپردازی می تواند شکل ظاهری زیبایی پیدا کند انواع استخر می باشد. که این استخرها می توانند در حیاط منازل ، ویلاها و یا در سطح شهر قرار گرفته باشند. ما در دیسانور توانسته ایم محصولات خاصی در زمینه چراغ LED استخری توکار ارائه دهیم.

وات لنزدار

وات لنزدار

چراغ LED استخری توکار

چراغ استخری و چراغ آب نما ازمواردی هستند که نقش خاصی در نورپردازی دارند و می توانند هویت خاصی به یک محیط دهند. همچنین با نورپردازی درست زیبایی فضا نیز دو چندان می شود. یکی از فضاهایی که با نورپردازی می تواند شکل ظاهری زیبایی پیدا کند داخل انواع استخر می باشد. که این استخرها می توانند در حیاط مسکونی، ویلاها و یا در سطح شهر قرار گرفته باشند. در واقع یکی از جذابیت هایی که می تواند فضای استخر شما را پرطرفدارتر کند نورپردازی صحیح و درست و استفاده از روشنایی مناسب است. دیسانور توانسته نسل جدید از چراغ LED روکار ارائه نماید.

ویژگی‌ های محصول :

  • پرتاب نور عالی

  •  لنز با کیفیت مرغوب

  • محافظت در برابر نفوذ آب

  • تبادل حرارت و خنک شدن چیپ های ال ای دی

این یعنی یه انتخاب خوب!

شعار و سرلوحه مدیریت و پرسنل این واحد تولیدی ” زندگی ایده آل، روشنایی پایدار ” است.

شروع گفتگو
کارشناس ما در واتس‌آپ
سلام
کارشناسان ما بصورت آنلاین جوابگوی شما هستند.